Reference

Cesta vody Kirvi

Svět je plný vody, ale je jen několik míst na naší planetě, kde má smysl ji čerpat, hygienicky zabalit do velkoobjemových vaků a převézt do plníren v blízkostikonečných zákazníků. Díky vyspělé technologii speciálně navržených flexitanků a optimalizaci logistiky umíme zaručit stejnou kvalitu vody jako je u zdroje na Faerských ostrovech.

Voda je okamžitě stočena do spotřebitelského balení a připravena k distribuci.

Celý logistický řetězec od vrtu až k vám monitorujeme a máme pod kontrolou.

Proč pít Kirvi?

  • Díky nízké mineralizaci lze pít KIRVI bez omezení , aniž by zatěžovala lidský organismus.
  • Rychlé vstřebávání umožňuje okamžitou hydrataci , která tělu dodává potřebnou energii a urychluje celkovou regeneraci organismu.
  • Vzhledem k často nesprávným stravovacím návykům je důležité vyrovnat hladinu kyselin v trávicím traktu, což umožňuje přirozeně zásadité pH 8,3 . Dochází tak k optimalizaci trávení a snižování zátěže organismu.
  • Správné fungovaní travicího traktu, jakožto největšího imunitního orgánu, znamená lepší odolnost organismu . Správný pitný režim a optimální pH jsou zásadní pro správné fungování krevního oběhu, což výrazně snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění.
  • Narozdíl od pevninských zdrojů vody je riziko kontaminace mikroplasty nulové.
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení