Jarní detox s vodou Kirvi

Nadešel čas zbavit se nadbytečných kil a vyčistit vaše tělo od všech škodlivin, které se v něm během zimního období nashromáždily. Právě tak jako se ve vašem automobilu zanášejí různé filtry, které je potřeba měnit, tak i ve vašem organismu fungují biologické filtry - ledviny, játra, lymfatický systém či tlusté střevo, které je důležité pravidelně čistit – detoxikovat, jelikož v opačném případě dochází k jejich zanášení metabolickým odpadem. Pravidelná očista organismu pomocí detoxikace je proto velmi důležitá - nejen pro vaše zdraví, ale také pro úžasný pocit, který vám přinese. Jakmile svůj organismus zbavíte toxinů, které se v něm během zimy nastřádaly, vaše jarní únava zmizí, budete se cítit plni energie a zvýší se vaše imunita. 

 

Nejlepším očistným prostředkem je kvalitní voda

Voda má zásadní význam nejen pro pocit hydratace. Udržuje proudění tělesných tekutin, aby vaše  ledviny a játra mohly vykonávat svou práci. Dostatek vody je rozhodující pro to, aby játra a ledviny mohly účinně zbavovat tělo veškerých škodlivin. Lidská moč totiž může dosáhnout jen určité koncentrace a pokud máme málo tekutin, ledviny nedokážou dostatečně efektivně odplavovat škodliviny z těla. Ty se poté hromadí a mohou vyvolávat nejrůznější choroby, od snížení imunity až po onkologická onemocnění. Abyste váš organismus udrželi správně hydratovaný, je vhodné vypít denně 1 – 2 litry vody, v případě detoxikace až 3 litry.

 

Ne každá voda má stejný efekt

Abyste své tělo dokázali zbavit toxinů skutečně efektivně, je vhodné pít vodu, která je skutečně čistá – což u většiny vodních zdrojů v civilizovaném světě není snadné dosáhnout. Přírodní podzemní a povrchové  zdroje jsou často znečištěny pesticidy ze zemědělské výroby, hormony a různými chemikáliemi, které je velmi obtížné odstranit. Řešením je pít vodu ze zdrojů, které dosud nejsou kontaminovány, což je v současnosti například voda z ledovcového původu. Voda původem z ledovců je zmrzlá tisíce let a neobsahuje žádné škodliviny produkované moderní civilizací.

 

IMG_8377

 

Voda Kirvi, ledovcového původu je ideálním řešením pro jarní detox

Voda ledovcového původu Kirvi z Faerských ostrovů byla tisíce let zmrzlá ve formě krystalicky čistého ledu na ledových pláních Grónska a poté byla sníh a déšť přefiltrována přes sopečné horniny na Faerských ostrovech. Je proto ideálně čistá a vhodná pro detoxikaci organismu. Díky tomu, že obsahuje shluky molekul o vysoké hustotě, dokáže ledovcová voda Kirvi projít mnohem efektivněji skrze buněčné membrány a tím buňky účinně hydratuje a zbavuje toxických škodlivin.

 

Jak probíhá jarní detox s vodou Kirvi?

Unikátní voda ledovcového původu Kirvi dokáže účinně rozpouštět a odplavovat veškeré škodliviny, které se v těle během zimního období nashromáždily. Doslova „propláchne“ vaše tělo a umožní vám začít sezónu s čistým štítem. Pro vyšší účinnost je doporučeno kombinovat pití této vody s přípravkem Juvenil DETOX, sestaveným z kvalitních ingrediencí přírodního původu podle vědecky podložené a mnoha lety prověřené receptury. Synergie vody Kirvi a přípravku Juvenil DETOX vám pomůže znovu nastartovat vaše tělo, regenerovat jeho buňky a cítit se opět skvěle. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení