Hydratace při sportu s Kirvi ECO Water Boxem

Každý z nás ví, že pít se prostě musí, ale ne každý dodržuje pitný režim. Příjem dostatečného množství tekutin pro tělo je klíčové. Pokud sportujete, tak o to více je potřeba nezapomínat doplňovat tekutiny. S Kirvi ECO Water Boxem doma, který má objem 5 l a obsahuje čistou neperlivou vodu z jedinečné lokality Faerských ostrovů, místa, které není zasaženo průmyslovou ani zemědělskou výrobou.

Pokud se chystáte na procházku, jdete si zaběhat nebo vás čeká hodina tenisu s trenérem, mějte vždy po ruce láhev s vodou. Při fyzické zátěži ztrácíte tělesnou vodu potem a snadno vám hrozí dehydratace. Například bolest hlavy, zhoršené soustředění nebo snížení výkonnosti se objeví právě často v souvislosti s dehydratací.

Voda představuje jednu z nejdůležitějších složek v lidském těle. Dostatečná hydratace těla je zásadní při fyzickém výkonu, protože právě při sportu se potíme a díky tomu se tělo ochlazuje a zabraňuje zvyšování tělesné teploty. Proto je vhodné pít pravidelně a ideálně po malých dávkách. Při náročné fyzické zátěži můžete vypotit i 2 litry tekutin. Nejlepší je tak začít přijímat tekutiny už před samotným výkonem a nesahat po láhvi s vodou až na tréninku, kdy pociťujete akutní žízeň a vypijete půl litru vody na ex.

Při fyzické zátěži nepijte příliš studené nápoje, ale raději si před tréninkem nalijte do své láhve vodu z Kirvi ECO Water Boxu. Díky tomu přesně víte, co pijete a kolik vypijete je jen na vás. Každý z nás je originál, a proto nelze říct, kolik máte přesně za den vypít tekutin. Poslouchejte své tělo a mějte vždy po ruce láhev s vodou z Kirvi ECO Water Boxu.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení